צעדים ראשונים על הקלידים – חוג נסיון

אין לכם מנוי עדין? המשיכו לגולל , התחילו עכשיו שיעורי נסיון ללא הרשמה וללא עלות

נגינה בצבעי הקשת שיטת התווים המצויירים מתאימה גם להורים, גם לילדים הגדולים וגם לקטנטנים. גישת לימוד נגינה מקצועית ומהפכנית מאת אסי רוז. זו היחידה בעולם אשר מתאימה גם לילדי גנים וגם לגיל הרך, החל מגיל שלוש ומעלה.

Not started

צעדים ראשונים על הקלידים-שיעור פתוח לקהל

Not started

הכבשה התבלבלה (צעד ראשון על הקלידים) שיעור נסיון

Not started

לדוד משה היתה חווה (צעד ראשון בקלידים) שיעור נסיון

Not started

יונתן הקטן (צעד ראשון בקלידים) שיעור נסיון

זה קל וזה כיף ללמוד לנגן ביחד, כמו קהילה, כמו סדנה משפחתית או כמו משחק עם החברים בבית, בגן, בבית ספר, בחוגים, בימי הולדת או בכל מקום שנח ושמתאים לכם.

בצעדים הבאים אתם תיראו איך הצלילים שהתחפשו לצורות הופכים לתווים אמיתיים.

במסלול הלימוד של נגינה בצבעי הקשת / שיטת הקלפים מאת אסי רוז תוכלו להגיע לתוצאות מפתיעות, בצעד הראשון הכי חשוב זה לנגן, בכל אצבע ובכל יד, אפשר גם עם האף או עם הזנב, העיקר להנות ממוזיקה, לעבור שלבים ראשונים של הצלחות , לעורר את הבטחון העצמי ולהתחבר לעולם הצלילים הקסום שמפתח את חוש היצירה, חוש הקצב, ואת חושי הדמיון.

הורים יקרים, שימו לב להדרכה, כאשר אני מבקש להשתמש בקול אז כדאי מאד לנסות לשיר את המילים אבל לא חייבים בהכרח לשיר, כדאי, אבל אפשר גם רק להגיד את המילים של השירים, כמו דיקלום על מנת לפתח את מכלול הגוף המוזיקלי שאתם: הקול הוא כלי מוזיקלי לכל דבר , שימוש בקול מפתח עצמה פנימית (יש לי מאמר שלם רק על זה, אפרסם בהמשך). כאשר תבחרו להמשיך את הצעדים הבאים של מסלול הקסם תמצאו את עצמכם מנגנים לפי תווים אמיתיים, גם ביד ימין וגם ביד שמאל, ואפילו תופתעו לגלות שאתם מצליחים לנגן אפילו בעל פה, לפי הזכרון.

הורים יקרים, נסו לנגן גם אתם כדי להוות מודל והשראה לבני המשפחה הצעירים. טיפ קטן: אם קל לכם ההורים, אל תנגנו מהר ובחיפזון, שחקו את המשחק בקצב איטי כדי להסתנכרן עם הרמה של הילדים שלכם, אפילו יותר מזה – תנו להם להצליח לפניכם, תנו להם את הסיפוק הראשוני של ההצלחה, תנו להם לנצח כמו שאתם נותנים להם לפתור את הפאזל שיש לכם בבית בעצמם, כמו שאתם נותנים להם לבנות מגדל קוביות בעצמם.

הבנתם? מעולה, אני פה לכל שאלה. שלכם , אסי רוז, ממציא השיטה.

הורידו את המדבקות (במתנה!!!) הדפיסו כדי להדביק על גבי כל קליד וקליד, אפשר גם להניח את הלוח מול הקלידים , אם אין ברשותכם מדפסת צבעונית , אל דאגה, תוכלו לצבוע בעצמכם את הדמויות לפי הצבעים המתאימים. בהצלחה!